Leírás
Miért hatékony ránctalanító a Jázmin Elixír?
Kozmetikusaink kedvenc ránctalanító és arcvasaló elixírje, melynek koncentrált hatóanyagai liposzómákba zártan jutnak a bőr mélyebb rétegeibe. Miért jó ez? A liposzómák többszörösen körbezárják a hatóanyagot, így az a bőr mélyebb rétegeibe is lejut és fokozatosan tudja táplálni a bőrt.
Hatóanyagai felveszik a harcot a szabad gyökökkel, megakadályozzák az öregedés tüneteinek kialakulását. Pár hét használat után az arcbőr látványosan feltöltődik és kisimul. Hatásos önmagában is, de hatékonysága fokozható ultrahanggal, tű nélküli mezoterápiával vagy arcmasszázzsal.
Vélemények a Hatékony Ránctalanító Jázmin Elixírről:

Papadimitriu Athina színművésznő
“A Jázmin ránctalanító családot nagyon szeretem! Szinte napról napra érzem, ahogy a bőröm tápanyaggal töltődik fel, mintha életre kelt volna….” – Papadimitriu Athina, színművésznő.
“A kolléganőmnél láttam, hogy látványosan kisimult a bőre, tőle kérdeztem meg mit használ. Bevallom, addig nem is hallottam erről a márkáról. Neki a kozmetikusa ajánlotta a Jázmin Elixírt, és mivel láttam, hogy működik, rendeltem én is. Nem bántam meg, nagyon szeretem!” – Írta róla a Facebookon Ildikó
A Hatékony Ránctalanító Jázmin Elixír fő hatóanyagai:
- Tőzegáfonya olaj – támogatja a bőr önregenerálódását, csökkenti az oxidatív stressz okozta bőrkárosodást. Puha, bársonyos érzetet nyújt.
- Zabolaj – gyorsan és mélyen felszívódik a bőrben, gyulladáscsökkentő és nyugtató hatású. Erős antioxidáns, így a bőrt táplálja, regenerálja, kisimítja.
- Homoktövis húsolaj– karotinoidokban gazdag mivolta serkenti a sejtek regenerálódását, csökkenti a fototoxikus bőrkárosodás okozta tüneteket.
- Hialuronsav – A hialuron egy bőrünkben is megtalálható természetes nedvességmegkötő anyag, melynek termelődése idővel csökken. Olyan, mint egy mágnes, amely magához vonzza a nedvességet
- Gamma oryzanol – rizsből állítják elő, csökkenti a fénykárosodás okozta bőröregedési tüneteket. Erős antioxidáns és öregedésgátló hatású.
- Liposzóma – multilamellás liposzómába kevert növényi arckontúrjavító, bőrfeszesítő kivonatok bejutnak a bőr mélyebb rétegeibe, kitöltik a sejtek közti mátrixot, tápanyagul szolgálnak az epidermis sejtjeinek, ezáltal fiatalosabb, feszesebb arcbőrt eredményez.
- Jázmin illóolaj – Hangulatjavító, hormonális kiegyensúlyozó, kifejezetten a száraz és érett bőrre tónusjavító, bőrszépítő, rugalmasító hatású.
A Hatékony Ránctalanító Jázmin Elixír használata:
1-2 pumpálásnyi ránctalanító Jázmin Elixírt esti arctisztítás után körkörös mozdulatokkal masszírozd be arcodba, a szemkörnyékére óvatosan.
A Jázmin Elixír hatóanyagainak kiváló kiegészítője a Jázmin krém, mely nappalra és éjszakára is használható. A szérum hatóanyagainak felszívódását nagyban elősegíti az arcradírozás, melyhez a gyümölcssavas hámlasztó Hibiszkusz arcradírt ajánljuk. Tudtad, hogy csomagban most akciós? Sőt, a szérum hatását több otthoni kozmetikai géppel is fokozhatod (pl ultrahang).
A ránctalanító használata nem ajánlott érzékeny bőrre, rosaceás bőrre, tágult hajszálerekben gazdag bőrre, mivel fokozza a bőr áteresztőképességét, ezért a hajszálerek kitágulhatnak, az érzékenység fokozódhat. Ilyenkor inkább az Időtlen szépség krémet ajánljuk, mely minden az egyben típusú táplálást és regenerálást nyújt. Ezt a krémet ajánljuk akkor is, ha a cél nem annyira az arcbőr feszesítése, mint inkább az érett bőr erősítése és védelme.
A Jázmin ránctalanító krém összetevői (INCI):
Citrus aurantium amara flower water*, Aqua, Glycerin, Cetearyl olivate, Sorbitan olivate, Avena sativa kernel oil*, Spilanthes Acmella flower extract, Caprylic/Capric triglyceride, Squalane, Panthenol, Lecithin (soybean), Alcohol, Avena sativa extract*, Vaccinium macrocarpon seed oil, Tocopherol, Hippophae rhamnoides fruit oil*, Oryzanol, Helianthus annuus seed oil, Humulus lupulus cone extract, Ethyl ferulate, Ferulic acid, Benzyl alcohol, Ceramide NP, Sodium Hyaluronate, Benzoic acid, Kigelia Africana Leaf Extract, Sorbic acid, Jasminum sambac flower extract, Jasminum auriculatum extract, Jasminum officinale oil, Potassium sorbate, Sodium benzoate, Rosmarinus officinalis leaf extract, Limonen**, Linalool**, Citral**, Geraniol**, Benzyl benzoate**, Farnesol**
*organikus gazdálkodásból származik,** illóolajok természetes összetevői
Margit –
Nekem nagyon bevált a Jázmin család minden eleme, vizhiányos idős bőrömre! Csak ajánlani tudom!
H Eszter –
40+ -osként 1 hónapja kezdtem használni a Jázmin Elixírt, egy (férfi!) ismerősöm, mikor hosszabb idő után újra találkoztunk, így szólt: “de ki vagy simulva!” Nos, ebben tuti hogy nagy szerep jutott az elixírnek is! kedvelem az illatát, gyorsan felszívódik, nem kell belőle sokat használni egy alkalomra.
Anonim –
Anonim –
A krémek lehetnének illatosabbak, vagy ha az nem megy, inkább szagtalanok.
Anonim –
Ágnes dr.Pálka –
Kellemes állagú, azonnal felszívódik és hidratálja a bőrömet.
Rita –
Ágnes –
Erzsébet Dr.Nagyné Fehér –
Borbála J. –
Még csak most kezdtem el használni, de nagyon kellemes az állaga és az illata is.
Anonim –
Nikoletta Dr Hablicsek –
Miklos Kankula –
Nikoletta –
Anonim –
Lilla –
Edit D. –
Emese –
Még ilyen szuper szérumom nem volt.Az állaga,az illata és nem utolsó sorban a hatása fantasztikus.
Szilvia –
Szuper termék. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Én együtt használom a krémmel, és a kettő együtt valami csoda.
Anonim –
Nagyon jó termék, csak nem jó az illata
ÁGNES LAUF –
Tünde Sütöriné –
Nagyon jó , gyorsan beszivódik és nagyon finom puha a bőröm !
Erika H. –
Nagyon szeretem ezeket a termékeket, látványos a javulás a bőrömön.
Tünde Jenei –
Ildikó –
Óriási hatású készítmény !
Éva Brunner –
Anonim –
Nikoletta D. –
Lívia –
viszont kaptam egy jazminos kremmintat az is nagyon szuper
Krisztina Komlósi –
Több mindent használok a Herbsgardentől, imádom őket, most ezt is próba alá vetettem, a bőröm élvezi, a szemránckrémet, arckrémet is használom, szuperek együtt! Az orrom még bizonytalan, az illatát még szoknom kell
Katalin –
Kiváló készítmény,nagyon meg vagyok elégedve.
Tímea –
Erzsébet Varga –
Névtelen –
Névtelen –
Ildikó –
Imádom, a hatását, de az illata valami iszonyat büdös nekem. Hatás a lényeg, így ezért megy az 5 pont.
Névtelen –
Dóra Hadnagy –
Krisztina –
Viktória H. –
Ezt a terméket is használtam már, nagyon bevált és a ráncok is halványabbak. (mások állítása szerint is 🙂